Portal Czwartek - 25 kwietnia 2019 Jarosława, Marka, Wiki      "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2018-10-19 Marszałek Senatu zaapelował do polityków PO o wyciszenie agresji

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna używa ostrego języka podczas kampanii samorządowej – mówił między innymi o PiS-owskiej szarańczy. Sam Schetyna w rozmowie z „Polska The Times” tłumaczy, że jako kapitan nie może być miękki.


Jednak podsycanie emocji doprowadziło wcześniej do mordu politycznego w łódzkim biurze PiS-u [zobacz].


Marszałek Senatu Stanisław Karczewski powiedział na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia, że wprowadzenie agresji do języka polityki prowadzi do agresji fizycznej, takiej jak w Łodzi.– Apeluje do polityków Platformy Obywatelskiej, żeby po I turze, kiedy będziemy kontynuowali kampanię wyborczą […]o wyciszenie agresji, kulturę w polityce, język wzajemnego szacunku – apelował Stanisław Karczewski.Dokładnie osiem lat temu Ryszard Cyba wtargnął do siedziby PiS w Łodzi i zastrzelił Marka Rosiaka – działacza partii i asystenta europosła Janusza Wojciechowskiego. Były członek PO ranił też nożem innego pracownika biura poselskiego. Cyba został skazany na karę dożywotniego więzienia.


RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 19 października 2018

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom