Portal Poniedziałek - 23 wrzesnia 2019 Bogusława, Liwiusza, Tekli     "Geniusz to nadprzyrodzona cnota pokory w dziedzinie myśli" - Simone Weil
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2019-05-25 "Zmierzch. Ofensywa ideologii gender" - nadszedł czas, aby zmierzyć się z prawdą o ideologii gender

W piątek na antenie Telewizji Trwam odbyła się premiera filmu „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Powtórkę dokumentu będzie można zobaczyć dzisiaj o 14.30.– Genderowa wojna trwa. Rośnie powszechne „nie” dla zabijania tożsamości płciowej – słyszymy w zwiastunie filmu.Film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” odsłania prawdę o tym, czym tak naprawdę jest ideologia gender, jakie niesie za sobą zagrożenie i jakie będę jej skutki.– My musimy wiedzieć, rozumieć rzeczywistość, żeby nas nie zaskakiwało jakieś niebezpieczeństwo. Tu chodzi o rodzinę. Jest atak podwójny – jest atak na rodzinę i Kościół. Nie lekceważmy tego. Społeczeństwo, nasz naród jeszcze nie dużo wie na ten temat, a powiedziałbym w dużej mierze lekceważy ten bardzo niebezpieczny proceder, który się dokonuje w tym ataku na rodzinę i Kościół tak, aby zniszczyć Polskę – mówi Dyrektor i założyciel Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR.Neomarksistowska ideologia ma za zadanie zniszczyć wszystkie autorytety moralne. Społeczeństwom agresywnie narzucane są zboczenia i dewiacje. Poniża się godności człowieka w imię wolności i zabawy, seksualizuje i deprawuje dzieci i młodzieży. Oswaja się ludzi z homoseksualizmem i promuje się zboczenia, wmawiając, że to coś normalnego.


Pojawiają się konkretne żądania ze strony środowisk LGBT takie jak między innymi zrównanie praw dewiacyjnych związków homoseksualnych z małżeństwami czy też postulat adopcji dzieci. Pod sztandarem wolności głoszone są także hasła aborcyjne. Stoją za tym ogromne pieniądze.


O tych wszystkich mechanizmach dowiemy się z filmu „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Powtórkę dokumentu będzie można zobaczyć dziś na antenie Telewizji Trwam o 14.30 i jutro o 10.30.


Film jest dostępny także na portalu Radia Maryja i kanale YouTube rozgłośni.


TV Trwam News/RIRM


Źródło: radiomaryja.pl,

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom