Portal Środa - 20 listopada 2019 Anatola, Edyty, Rafała      "Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie zaczyna żyć dla bliźnich". Mikołaj Gogol
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2019-07-12 Od soboty pogoda w Polsce ma się poprawić

W sobotę rozpocznie się XXVIII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Dobrą wiadomością dla wszystkich uczestników jest informacja pogodowa. Po ostatnich, niskich temperaturach w kraju, w końcu nadchodzi ocieplenie.


W ostatnich dniach lato nie rozpieszczało nikogo. Powietrze z północy przyniosło niskie temperatury, a miejscami występowały opady deszczu. Na szczęście pogoda zaczyna się poprawiać.– Jest coraz cieplej, napływa do nas coraz cieplejsze powietrze. Te największe chłody w lipcu chyba mamy już za sobą – mówi klimatolog Rafał Maszewski z pogodawtoruniu.pl.To wiadomość dobra także dla Rodziny Radia Maryja, która już w ten weekend zgromadzi się na wspólnej modlitwie na Jasnej Górze.– To, co mieliśmy ostatnio było trudne do przeżycia dla osób na urlopie, teraz będzie już lepiej. W sobotę i w niedzielę, mimo miejscowych opadów, temperatura będzie powyżej 20 stopni – podkreśla Rafał Maszewski.W tym roku Rodzina Radia Maryja spotka się na Jasnej Górze już po raz dwudziesty ósmy.


TV Trwam News/RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 11

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom