Portal Wtorek - 22 wrzesnia 2020 Maury, Milany, Tomasza     "Trzeba mieć odwagę powtórzyć drugiemu to, co się poza jego plecami mówiło" - Stefania Łącka
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2019-10-22 Dalsza współpraca Zjednoczonej Prawicy

Żadne rozłamy nam nie grożą – podkreślają politycy PiS, odnosząc się do medialnych doniesień, jakoby obóz Zjednoczonej Prawicy borykał się z wewnętrznymi sporami.


Choć wybory parlamentarne już za nami, to w opinii publicznej aż roi się od przeróżnych spekulacji z nimi związanych. Medialne doniesienia na temat rzekomego rozłamu w Zjednoczonej Prawicy dementuje wicepremier Jacek Sasin.– Chcę podać jeden przekaz naszym słuchaczom i przede wszystkim tym, którzy pewnie marzą, żebyśmy się teraz pokłócili w Zjednoczonej Prawicy, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Dyskutujemy i ta dyskusja zakończy się na pewno w ten sposób, że premierem będzie Mateusz Morawiecki i będzie kierował bardzo dobrym rządem – wskazuje wicepremier Jacek Sasin.Obóz Zjednoczonej Prawicy to monolit – podkreśla europoseł PiS Ryszard Czarnecki.Jestem przekonany, że żadne podziały nam nie grożą, że szukanie tego, co łączy to dominanta w ramach naszego obozu – podkreśla europoseł Ryszard Czarnecki.Dowodem na to jest chociażby wspólny kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta w osobie Andrzeja Dudy – akcentuje europoseł Czarnecki i dodaje, że konsensusu w postaci wspólnego kandydata w wyborach prezydenckich zabraknie z pewnością w szeregach opozycji.Opozycja zapewne będzie zgłaszać różnych kandydatów. Myślę, że będzie ich cały tłok. To zresztą będzie świadczyło o tym, że opozycja jest podzielona, skłócona – dodaje.Prezydent Andrzej Duda przez całą swoją kadencję spotyka się z rodakami w całej Polsce. Dziś odwiedzi mieszkańców powiatu biłgorajskiego w województwie lubelskim, a następnie zawita w Nisku na podkarpaciu.


TV Trwam News/RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 22 października 2019

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom