Portal Piatek - 7 sierpnia 2020 Donaty, Olechny, Kajetana     "Szukać prawdy kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka." Moses Mendelssohn
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2019-12-09 Ruszył ,,Projekt LIFE"

Młodzież w Polsce dopuszcza tzw. aborcję w sytuacji, kiedy życie lub zdrowie matki jest zagrożone. Ponad 50 proc. badanych popiera zabicie nienarodzonego dziecka, gdy istnieje ryzyko niepełnosprawności. Ze względu na te wyniki Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka podjęło działania, które będą kształtować postawy pro-life wśród młodzieży.


Jak dotrzeć do młodych ludzi, którzy większość czasu spędzają przed ekranami komputerów i smartfonów? Na to pytanie odpowiada Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka i proponuje „Projekt Life”.– Stwierdziliśmy, że spróbujemy nagrać video blog, który w sposób rzetelny, ale przystępnym językiem, zrozumiałym dla każdego będzie mówił o najważniejszych sprawach o prawie człowieka do życia – wskazuje Wojciech Zięba z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.Co dwa tygodnie od początku listopada filmiki pojawiają się na kanale Stowarzyszenia na YouTube.– „Projekt Life” to seria krótkich filmów edukacyjnych poruszających zagadnienia obrony życia od mementu poczęcia do naturalnej śmierci – akcentuje Karolina Podlewska z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.Już teraz na kanale ukazały się filmy o metodzie in vitro i naprotechnologii. W taki sposób Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka chce realizować swoją misję, czyli obronę życia – mówi Wojciech Zięba.– Trzeba zrobić to do czego Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia zostało powołane, czyli do działalności edukacyjnych w obronie życia – podkreśla Wojciech Zięba.W ramach „Projektu Life” w lokalnych stacjach będą też emitowane audycje radiowe ściśle związane z tym, co znajdziemy w filmach video.


TV Trwam News


Źródło: radiomaryja.pl, 9 grudnia 2019

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom