Portal Piatek - 7 sierpnia 2020 Donaty, Olechny, Kajetana     "Szukać prawdy kochać piękno, chcieć dobra, czynić najlepsze - to zadanie i cel człowieka." Moses Mendelssohn
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2020-07-04 Agresywna kampania

Rafał Trzaskowski prowadzi kampanię wyborczą pełniąc jednocześnie obowiązki prezydenta Warszawy. Nie na rękę są mu kontrole posłów PiS związane z ostatnimi wydarzeniami w Warszawie.


Kampanii prezydenckiej towarzyszy wiele emocji. Znany z porywczego charakteru poseł PO i członek sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego Sławomir Nitras fizycznie zablokował posła PiS i wiceministra sprawiedliwości Sebastiana Kaletę. Sebastian Kaleta i Jacek Ozdoba próbowali wejść na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego w warszawskiej oczyszczalni ścieków Czajka.


To nie był czas na debatę – skomentował sprawę Rafał Trzaskowski.– Przede wszystkim muszą mieć zaproszenie, aby wejść na „infrastrukturę strategiczną”. Czy my mamy dzisiaj w Polsce tego typu zwyczaj, że ministrowie zamiast pracować przychodzą na konferencje prasowe? To znaczy bawią się w reporterów, w dziennikarzy? – pytał Rafał Trzaskowski.Blokowanie to celowe działanie – podkreślił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.– Trudno mi uwierzyć, że robił to bez zgody samego kandydata. To pokazuje, że czasami ludzie tracą takie elementarne poczucie wrażliwości – wskazał Zbigniew Ziobro.Złożenie zawiadomienie do prokuratury zapowiada Jacek Ozdoba z PiS.– Doszło to ataku fizycznego na ministra pana Kaletę co w mojej opinii wypełnia czyn zabroniony z artykułu 191 paragraf 1[…]Oczekuje wyrzucenia ze sztabu PO oraz w ogóle z całej partii Sławomira Nitrasa, ponieważ nie ma zgody na tego typu zachowania – zaznaczył Jacek Ozdoba.Posłowie PiS prowadzą kontrolę poselską w warszawskim Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w związku z poniedziałkowymi podtopieniami w stolicy. Trwa także kontrola w Zarządzie Transportu Miejskiego po tragicznym w skutkach wypadku autobusu miejskiego.


TV Trwam News


Żródło: radiomaryja.pl, 3

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom