Portal Piatek - 20 kwietnia 2018 Agnieszki, Amalii, Czecha      "Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie zaczyna żyć dla bliźnich". Mikołaj Gogol
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2017-05-19 Warszawa: drugi dzień VII Kongresu Polska Wielki Projekt

Wolność – polski projekt dla Europy” – pod tym hasłem w Warszawie trwa VII edycja kongresu Polska Wielki Projekt. W punktach programu są m.in. panele dyskusyjne z udziałem ministrów oraz przedstawicieli świata nauki, gospodarki i kultury.


Spotkanie otworzyła wczoraj premier Beata Szydło. Prezes Rady Ministrów przypomniała, że idee wypracowane na kongresie stanowiły podstawę programu PiS oraz jej rządu. Zadeklarowała zrealizowanie tego programu do końca.– Mniej lub bardziej udolnie, ale z pełną determinacją i konsekwentnie realizujemy, naprawiając również błędy, które po drodze popełniamy, bo tak to zawsze w życiu jest. Będziemy konsekwentnie realizować i zrealizujemy do końca, ale potrzebujemy też nowych pomysłów, nowych projektów, bo kiedy już wykorzystane będą te przyjęte przez nas w tym programie rządowym, będą konieczne kolejne. I to jest wielka rola państwa – mówiła premier.Dziś jako pierwszy głos zabierze wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki. Eksperci będą rozmawiać o gospodarce i walce z unikaniem podatków.


Kongres potrwa do niedzieli. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent RP Andrzej Duda.


RIRM


Źródło: radiomaryja.pl, 19 maja 2017

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom