Portal Środa - 25 listopada 2020 Elżbiety, Katarzyny, Klemensa      "Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość". ks. Tadeusz Olszański
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2020-09-11 Dolina Noteci - producent wyjątkowej karmy dla psów

Dolina Noteci to firma, która swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku. Jej głównym celem jest dostarczanie zwierzętom domowym posiłków, jakie jadałyby w naturze. Wysokiej jakości składniki wykorzystywane do produkcji pozwalają stworzyć pożywienie zapewniające zdrowie i dobre samopoczucie czworonogów. Co warto wiedzieć o tej marce?


Jakość przede wszystkim


Dolina Noteci to polski producent karmy dla psów, którego głównym dążeniem jest stworzenie pełnowartościowych posiłków spełniających wysokie wymagania właścicieli psów i kotów. Współpraca z ekspertami od żywienia zwierząt domowych oraz sięganie po najwyższej jakości produkty od sprawdzonych dostawców pozwala stworzyć posiłki zawierające wartościowe składniki niezbędne do zachowania zdrowia i dobrej kondycji czworonogów. Każda karma dla psów Dolina Noteci to starannie wyselekcjonowane mięso oraz zdrowe dodatki, jak warzywa czy siemię lnianie. Nie znajdziemy w nich za to polepszaczy smaku ani aromatów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających pełnowartościowej i zdrowej karmy dla swojego psa.


Dla każdego coś smacznego


W ofercie Doliny Noteci znajdują się produkty przeznaczone dla psów w różnym wieku. Specjalnie z myślą o szczeniętach powstały linie Dolina Noteci Premium Junior oraz Piper Animals Junior. Dostarczają one maluchom wraz z pożywieniem wszystkie niezbędne składniki do zdrowego rozwoju. Propozycją dla psów dorosłych może być np. karma Dolina Noteci Premium jagnięcina, która pokrywa zapotrzebowanie zwierząt w tym wieku na białko czy witaminy. Psim seniorom Dolina Noteci może zaś zaproponować przeznaczone specjalnie dla nich karmy wspierające odporność i wzmacniające organizm starzejącego się zwierzęcia, zapewniając mu tym samym dobrą kondycję i samopoczucie. Duży wybór produktów tej marki można znaleźć w internetowym sklepie zoologicznym Zoopers.


Firma z misją


Dolina Noteci nie tylko produkuje wysokiej jakości karmę dla czworonogów, ale też promuje aktywny tryb życia i wspiera drużyny sportowe. Ponadto regularnie przekazuje ona pożywienie schroniskom dla zwierząt. Firma przykłada też dużą wagę do rozwiązań pozwalających chronić środowisko naturalne. W zakładzie produkcyjnym wykorzystywane są odnawialne źródła energii oraz woda z własnego ujęcia, przy czym dba się o racjonalne nią gospodarowanie. Dolina Noteci ma też pod swoją opieką pasiekę pszczół i stara się stworzyć dla tych pożytecznych owadów odpowiednie warunki do życia, a pracownicy odbywają szkolenia z zakresu ochrony środowiska. Firma dba więc nie tylko o zdrowie oraz podniebienia naszych pupili, ale też realizuje ważne misje, warto się więc zainteresować oferowanymi przez nią produktami.

Silesian


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom