Portal Poniedziałek - 5 grudnia 2022 Kryspiny, Norberta, Sabiny     
Szukaj     Szukaj wg branż Dodaj wpis
Menu
2022-11-24 J. Brudziński w PE: W obliczu rosyjskiego satrapy żadne państwo w Europie nie jest bezpieczne

Joachim Brudziński, eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego z Prawa i Sprawiedliwości, powiedział, że w obliczu działań Władimira Putina żadne państwo w Europie nie jest bezpieczne. W PE w Strasburgu odbyła się debata na temat dyrektywy dotyczącej odporności podmiotów krytycznych świadczących podstawowe usługi.


Europoseł zwrócił uwagę, że Rosjanie nie mogąc pokonać żołnierzy ukraińskich na polu bitwy, atakują obiekty cywilne i infrastrukturę krytyczną. Efektem tego jest „praktyczny lockdown w większości dużych miast Ukrainy”.– To wszystko powinno uświadomić nam, że dzisiaj w obliczu rosyjskiego satrapy, żadne państwo w Europie nie jest bezpieczne. W ubiegłym tygodniu w skutek barbarzyńskich ataków rakietowych, również w Polsce, w państwie członkowskim Unii Europejskiej, zginęło dwóch moich rodaków, ponieważ na ten rejon Polski spadła rakieta – powiedział Joachim Brudziński. 


Europoseł przywołał w tym kontekście również nierozsądne ataki na Polskę, kiedy chroniła granic Unii Europejskiej przed atakiem hybrydowym ze strony Aleksandra Łukaszenki i Władimira Putina.


Wśród tak zwanych turystów mogli być potencjalni terroryści, rosyjscy i białoruscy agenci.


Miejcie to państwo w pamięci, warto słuchać Polski – zaapelował eurodeputowany.


RIRM


Żródło: radiomaryja.pl,


Drogi Czytelniku naszego portalu,

każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.

Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy Cię o Twoje wsparcie

Redakcja portalu radiomaryja.pl


 

mj


Aktualności
ARCHIWUM
© Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom